Infovoldikud ja videod

Sellel lehel saate alla laadida SM-iga seotud materjale ja videosid.

Allalaetavad infovoldikud ja materjalid

SM ja emotsioonid

Selles infovoldikus antakse mõned juhised, kuidas mõista emotsioone, mida võid SM-iga elades kogeda, ning pakutakse välja tehnikaid, mis võivad aidata emotsionaalset heaolu parandada.

Toiduretseptid Sclerosis Multiplex`iga patsientidele

Sclerosis Multiplex’i ravi oluliseks tugisambaks on samuti tervislik toitumine, regulaarne ja piisavas koguses söömine aitab paremini energiataset hoida.

Sellest retseptiraamatust leiad kiiresti ja lihtsalt valmistatavate argiste toitude retsepte.

Mis on Sclerosis multiplex?

See juhend annab vastused mõnedele kõige sagedasematele SM-iga seotud küsimustele. Samuti võite saada mõtteid, mida oma arsti või SM-i ravi meeskonnaga arutada.

Sclerosis multiplex ja pere loomine

See juhend annab SM-i patsientidele nõu pere loomise või pere suurenemise kohta. Sõltuvalt sellest, kas oled ise rase või kas sinu partner on rase, võivad teie jaoks asjakohasemad olla erinevad lõigud.

Sclerosis multiplex ja toitumine

Söö hästi, tee toitu paremini! Sellest juhendist leiad teavet SM-i patsientide toitumissoovituste kohta, näiteks tasakaalustatud toitumise tähtsuse kohta.

Рассеянный склероз (Sclerosis multiplex) и питание

Питайтесь правильно и готовьте здоровую пищу! В этом руководстве вы найдете информацию о диетических рекомендациях для пациентов с рассеянным склерозом, например о важности сбалансированного питания.

Treenimine ja SM

Igapäevased tegevused ja SM

Emotsioonid ja SM

 

Biogen-144737 | 02/2024